دانلود رایگان گالری تصاویر فول اسکرین

nav-icon
close
صفحه اصلی دانلودها دانلود گالری تصاویر فول اسکرین

دانلود گالری تصاویر فول اسکرین

دانلود رایگان گالری تصاویر فول اسکرین تمام صفحه
دانلود گالری تصاویر فول اسکرین

کاربرد گالری تصاویر در وب سایت چیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی های هر وب سایت که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند، استفاده از گالری تصاویر میباشد. این ویژگی همان طور که از اسمش پیداست، باید شامل تصاویر باکیفیت و جذاب مرتبط با فعالیت وب سایت باشد تا بتوانید نمونه کارها، خدمات، محیط شرکت و یا مواردی که نیاز دارید با تصویر به کاربر نمایش دهید را به نمایش بگذارید.


اهمیت استفاده از عکس ها در گالری تصاویر:

برای استفاده از تصاویر در گالری تصاویر، همانند اسلایدرها نیز باید نکاتی را در خصوص حجم و کیفیت تصاویر رعایت کنیم. یعنی تصاویری که انتخاب می کنیم، علاوه بر این که باید همگی دارای سایز یکدست باشند ( تا نمایش تصاویر دچار بهم ریختگی و نامنظمی نگردد )، باید به کیفیت تصاویر به جهت تاثیر گذاری بر مخاطبان دقت کنیم.

همچنین حجم تصاویر نیز از اهمیت بالایی برخوردار هست. چون اگر نتوانیم به درستی حجم تصاویر را مدیریت کنیم و حجم آنها بالا باشند، سرعت لود صفحه وب ما به شدت کند شده و باعث می شود تا کاربر صفحه را بسته و از سایت خارج شود.


نکته مهم:

شما ابتدا باید بدانید که آیا وب سایت شما اصلا احتیاج به گالری تصاویر دارد یا خیر. اینطور نیست که تمامی وب سایت ها باید دارای گالری تصاویر باشند. مثلا وب سایت های شخصی احتیاجی بهش پیدا نمی کنند، ولی وب سایت هایی که خدمات مزون انجام می دهند، معمولا می توانند از این ویژگی استفاده کنند.

 

نام فایل : galleryFullscreen.zip

حجم فایل : 1.05 مگابایت

نمایش تصادفی

دانلود رایگان کدهای برنامه نویسی برای استفاده برنامه نویسان