دانلود رایگان هدر ( Header ) وب سایت

nav-icon
close
صفحه اصلی دانلودها دانلود هدر ( Header ) وب سایت

دانلود هدر ( Header ) وب سایت

دانلود رایگان هدر ( Header ) شیک و زیبا به همراه اسلایدر تمام صفحه
دانلود هدر ( Header ) وب سایت

هدر سایت چیست و چه کاربردی دارد؟

به بخش بالایی وب سایت ها که معمولا لوگوی سایت، منوها، سرچ باکس، ایجاد حساب کاربری، ورود به حساب، خروج از حساب و ... قرار میگیرند، هدر می گویند. هدر معمولا در بالای تمامی صفحات یکسان هست، مگر این که صفحه ای در سایت نیاز داشته باشیم که به صورت تمام صفحه باشد و به هدر و فوتر احتیاجی نباشد.

معمولا هدر سایت و فوتر سایت در تمامی صفحات وب از یک فایل جداگانه فراخوانی می شوند و در بالای صفحات سایت قرار میگیرند. این فایل به نام layout معروف می باشد. به این دلیل که هر زمان بخواهیم تغییراتی در اطلاعات هدر و فوتر انجام بدیم، منطقی نیست که به طور جداگانه به هر صفحه مراجعه کرده و تغییرات را در هدر یا فوتر انجام داد. بهترین کار این هست که یک بار در یک جا تغییرات رو اعمال کنیم و در تمامی صفحات این تغییرات اعمال شوند. به همین خاطر هر وب سایت نیاز به یک layout دارد تا هدر و فوتر سایت از آن فایل فراخوانی شوند.


اهمیت هدر برای سئوی سایت:

این بخش چون در تمامی صفحات تکرار می شود، ربات گوگل معمولا به این مورد توجه می کند که ببیند آیا حجم استفاده شده در این بخش مناسب هست یا خیر. بر اساس اطلاعیه گوگل، هر کاربر پس از باز کردن هر وب سایت، در 2 ثانیه اول و با مشاهده اسکرول اول سایت که هدر هم شامل آن می باشد، تصمیم می گیرد که آیا در این سایت مطلبی که مدنظر دارد را می تواند پیدا کند یا خیر؟ یا آیا با سایت ارتباط برقرار میکند یا خیر؟

پس نوع استفاده شما از هدر اعم از نوع گرافیک هدر، نوع فونت استفاده شده در سایت، چیدمان مرتب هدر، رنگ بندی زیبا و جذاب، لوگوی اختصاصی، شعار مناسب برای نوع فعالیت وب سایت و ... اهمیت زیادی در ماندگاری کاربران وب سایت شما خواهد داشت.


امکانات این Header عبارتند از :

  • کدزنی با زبان های برنامه نویسی html, css, javascript
  • استفاده از فونت Fontawesome به همراه فایل های فونت
  • استفاده از اسلایدر رسپانسیو
  • دارای آیکن سرچینگ، آیکن سبد خرید و آیکن یوزر
  • رسپانسیو نشده ( دموی آنلاین را با مانیتور مشاهده کنید )
  • و ...


نام فایل
: header1.zip

حجم فایل : 959 کیلوبایت

نمایش تصادفی

دانلود رایگان کدهای برنامه نویسی برای استفاده برنامه نویسان